poniedziałek, 29 lutego 2016

Peeling kawowy Body Boom
Gdy marka Body Boom zaproponowała obdarowanie swoim kultowym peelingiem czytelniczki mojego bloga, przez chwilę zastanawiałam się, co takiego magicznego może być w kawowym peelingu? Znam go przecież doskonale, w końcu jest jednym z moich ulubionych domowych sposobów dbania o skórę. Mimo że jest łatwo dostępny, prosty do przygotowania i kosztuje niewiele, po zapoznaniu się z opisem i składem peelingów Body Boom, postanowiłam sprawdzić, co się pod nimi kryje. Zwłaszcza, że to typowo polskie produkty. :)

sobota, 27 lutego 2016

Warkocz lina - jak go zrobić?
Po udanej próbie wykonania kłosa postanowiłam regularnie uczyć się nowych fryzur. Tym razem przyszła pora na niesamowicie prosty, wytrzymały i efektowny warkocz lina, zwany również sznurem. :)

niedziela, 21 lutego 2016

Good Hair Day + stan włosów po 2 tygodniach od keratynowego prostowania
Dzisiejszy wpis jest bardzo spontaniczny. Umyłam włosy i efekt po wysuszeniu bardzo mnie zachwycił, więc postanowiłam napisać, jakich produktów użyłam oraz jak zachowują się włosy po dwóch tygodniach od keratynowego prostowania. :)

piątek, 19 lutego 2016

Jak zrobić kłosa?
Kłos od dawna jest jednym z moich ulubionych warkoczy i gdy tylko miałam okazję, prosiłam koleżanki, aby mi go zaplotły. Zawsze uważałam się za fryzurowe beztalencie (czasami miałam problem ze zrobieniem zwykłego warkocza) i byłam pewna, że kłos jest ponad moje siły. Aż do dzisiaj. :-)

czwartek, 18 lutego 2016

Kosmetyki do włosów z Turcji

Amine Gülşe - miss Turcji 2014
Źródło: TwitterPlanujecie w tym roku wakacje w Turcji? Jeśli tak, bardzo dobrze się składa - Magda przygotowała dla nas świetny przewodnik po kosmetykach dostępnych w tym kraju wraz ze zdjęciami i praktycznymi wskazówkami zakupowymi. Zapraszamy. :)

poniedziałek, 15 lutego 2016

Strzyżenie włosów maszynką - luty 2016
Choć ostatnio (w październiku - KLIK) skusiłam się na cięcie nożyczkami, tęskniłam za typowo ostrymi końcówkami, które może zapewnić tylko maszynka. W czwartek umówiłam się do fryzjera i dziś pokażę Wam efekty. :)

środa, 10 lutego 2016

Herbata krzemionkowa dla włosów, skóry i paznokci
O herbacie krzemionkowej napisałam na blogu po raz pierwszy na samym początku jego istnienia, ale wtedy nigdzie nie mogłam jej znaleźć. Ostatnio będąc w zielarni natknęłam się na nią, kupiłam i pomyślałam, że Was, włosomaniaczki, też może zainteresować to bogate źródło krzemu. :)

niedziela, 7 lutego 2016

Maski Planeta Organica - która najlepsza?
Zanim zdecydowałam się sięgnąć po keratynę, musiałam z ciekawości wypróbować każdą z zakupionych ostatnio masek Planeta Organica (swoją drogą nie wiedziałam, że wśród moich Czytelniczek jest tyle fanek tych masek!). Ich dogłębne testy zajmą mi jeszcze trochę czasu, ale żeby zaspokoić Waszą ciekawość, postanowiłam opisać swoje pierwsze wrażenia na temat każdej z masek oraz wkleić zdjęcia efektów na moich włosach po pierwszym użyciu każdej z nich.

czwartek, 4 lutego 2016

Pierwsze mycie włosów po keratynowym prostowaniu | Efekt
Ostatnio jestem trochę monotematyczna, ale obiecuję, że kolejny post już nie będzie dotyczył keratynowego prostowania. :) W związku z tym, że temat interesuje wiele dziewczyn, zdecydowałam, że napiszę w jaki sposób umyłam głowę po zabiegu prostowania keratynowego i pokażę jak włosy prezentują się po tym pierwszym myciu.

wtorek, 2 lutego 2016

PURC Pure Keratin, czyli keratynowe prostowanie w domu | Efekt na moich włosach
Tak jak obiecałam, dziś zapraszam na relację z mojego domowego zabiegu prostowania włosów za pomocą zestawu chińskich kosmetyków PURC Pure Keratin. Jeśli interesuje Was ten zestaw, wszystkie niezbędne informacje (dokładny sposób użycia, skład oraz gdzie można go zamówić) podałam TUTAJ.


Polecane2