wtorek, 26 kwietnia 2016

Jak dobrać olej do włosów? Podział olei
Porządkując bloga, zauważyłam, że brakuje w nim istotnych, podstawowych informacji. Błędnie uznałam, że jeśli coś pojawiło się już w Internecie, ja nie muszę już o tym wspominać, dlatego czas nadrobić zaległości. :)

niedziela, 24 kwietnia 2016

Marzec i kwiecień 2016 na zdjęciach
Marzec i kwiecień to dla mnie bardzo stresujące miesiące. Zapewne znacie to uczucie, gdy bardzo dużo zależy od jednej osoby, a ona trzyma w niepewności i zwodzi, a ten stan trwa kilka miesięcy i hamuje dalsze procesy.

wtorek, 19 kwietnia 2016

∞ Warkocz nieskończoność ∞
Poznaliśmy już warkocz kłos, z pięciu pasm, linę i warkocz oszukany, więc nadszedł czas na warkocz nieskończoność. Zasada jego wykonania jest bardzo prosta, ale samo wykonanie wymaga nieco większej wprawy i uwagi niż w przypadku kłosa czy liny.

piątek, 15 kwietnia 2016

Esencja Andrea, tran, cynk i witamina A, czyli wiosenny plan wzmocnienia włosów
Podjęcie włosowego wyzwania planowałam już w styczniu/lutym, ale wtedy nie wiedziałam, że zamówiona kilka razy esencja Andrea w ogóle do mnie nie dotrze. Czytelniczka Paulina odstąpiła mi swoją buteleczkę (jeszcze raz dziękuję :*), dlatego w końcu mogę zacząć wcieranie. :) Jestem strasznie ciekawa tego nabierającego coraz większej sławy olejku!

niedziela, 10 kwietnia 2016

Glinka Ghassoul do pielęgnacji tłustej skóry głowy | Ulubieniec
Wczoraj dotarła do mnie przesyłka z włosowymi zakupami, a wraz z nią między innymi marokańska glina do mycia włosów Planeta Organica na bazie glinki Ghassoul. Już teraz jestem bardzo ciekawa jej działania, ale zanim zacznę ją testować, najpierw chciałabym napisać o czystej marokańskiej glince Ghassoul i jej wpływie na włosy i skórę głowy.

piątek, 8 kwietnia 2016

Włosy cienkie i delikatne | Podstawowe zasady pielęgnacji.
Jak dbać o cienkie włosy? Odpowiedzi na to pytanie szuka wiele z Was i nie wiem jak to się stało, że do tej pory nie spisałam wszystkich najważniejszych zasad pielęgnacji cienkich włosów w jednym miejscu. Czas nadrobić zaległości! :) Zwłaszcza, że jestem posiadaczką cienkich włosów i całego bloga prowadzę właśnie z ich perspektywy (do niedawna z perspektywy cienkich i mocno uwrażliwionych).

środa, 6 kwietnia 2016

Rabat na rosyjskie kosmetyki + lista moich zakupów
Od dawna na blogu pojawiały się pytania, czy dysponuję kodami rabatowymi do sklepów z rosyjskimi i orientalnymi kosmetykami. Uwielbiam spełniać Wasze prośby i oczekiwania, dlatego cieszę się, że udało mi się taki zdobyć. :)

sobota, 2 kwietnia 2016

20 ciekawostek na temat włosów
Pamiętam, że wpis o ciekawostkach na temat skóry bardzo przypadł Wam do gustu, dlatego dzisiaj przygotowałam 20 ciekawostek na temat włosów. Co jeszcze dodałybyście do mojej listy? :)

Polecane2