sobota, 31 grudnia 2016

Listopad i grudzień 2016 na zdjęciach
Od kilku lat staram się wkraczać w nowy rok z czystą kartą. W grudniu robię generalne porządki w całym domu i porządkuję sprawy służbowe, aby zostawić miniony rok za sobą. W tym roku porządkowanie zajęło mi więcej czasu niż myślałam i ledwo się wyrobiłam. Jaki Nowy Rok, taki cały rok, dlatego wszystko musi być na tip-top. ;) A jakie jest Wasze podejście?

środa, 28 grudnia 2016

Molekularne Wypełnienie Włosa | Recenzja zabiegu z Wella SP Liquid Hair
O Molekularnym Wypełnieniu Włosa dowiedziałam się od Czytelniczki, a dokładniej z jej odpowiedzi konkursowej. Nie mogłam się oprzeć, więc jeszcze tego samego dnia złożyłam zamówienie, aby przetestować ten zabieg i co nieco Wam o nim napisać. Jak sprawdził się na moich włosach?

sobota, 24 grudnia 2016

❊🎄 Wesołych Świąt 🎄❊ (filmik)

W tym roku, zgodnie z tradycją, postanowiłam nagrać dla Was świąteczny filmik, ale w nieco innym wydaniu niż ostatnio. :)

środa, 21 grudnia 2016

Olivia Garden Finger Brush | Duża, średnia, mała czy składana?
O szczotkach Olivia Garden Finger Brush pisałam już między innymi TUTAJTUTAJ , TUTAJ i TUTAJ. Testuję je od października i od tego momentu się nimi zachwycam, ale mam nadzieję, że nie macie jeszcze dość, bo dziś przygotowałam dla Was recenzję porównawczą. Którą wybrać: dużą, średnią, małą czy składaną?

niedziela, 18 grudnia 2016

Grudniowa lista marzeń 2016
Grudzień to czas, który kojarzy mi się głównie ze Świętami i z marzeniami. A jeśli mowa o marzeniach - dzisiaj pokażę Wam swoją krótką listę. :)

Przez moment zastanawiałam się, czy w ogóle jest sens w ogóle publikować taki wpis, ale potem stwierdziłam, że miło wraca mi się do starych list - z każdej, która pojawiła się na blogu mogę już wykreślić kilka punktów. Przykładowo z TEJ mogę wykreślić przygarnięcie kotka <3 i mieszkanie, z TEJ wyciskarkę, z TEJ perfumy i okulary, a z TEJ telefon, body, porcelanę i myjkę.

czwartek, 15 grudnia 2016

Suszarka Moser PowerStyle Ionic | Recenzja
Tak jak obiecałam, w dzisiejszym wpisie opowiem Wam krótko o suszarce Moser PowerStyle Ionic (4320-0050). Odkryłam ją całkiem przypadkiem i pewnie nie zainteresowałabym się nią na dłużej, gdybym nie przeczytała pozytywnych opinii użytkowniczek. Kupiłam, aby ją przetestować i dla Was zrecenzować, a tym samym poszerzyć na blogu portfolio recenzji sprzętów do stylizacji włosów.

poniedziałek, 12 grudnia 2016

Pomysły na prezent dla włosomaniaczki i nie tylko
Święta coraz bliżej, więc postanowiłam napisać o kosmetyczno-włosowych propozycjach prezentowych, głównie na podstawie produktów, które zachwyciły mnie w 2016 roku. :) Ale najpierw zacznę od ostatniego w tym roku prezentu dla Was:

czwartek, 8 grudnia 2016

Moja książka o włosach: "Pielęgnacja włosów suchych, porowatych i zniszczonych"
Obserwatorzy na Facebooku i na Instagramie już wiedzą, więc czas poinformować Czytelniczki na blogu. :) Oto moja książka "Pielęgnacja włosów suchych, porowatych i zniszczonych" - prawie 50.000 słów i 350.000 znaków, które przelałam na 300 stron z ogromnym zaangażowaniem i wyłącznie z myślą o moich czytelniczkach zmagających się z włosowymi problemami, takimi jak:

wtorek, 6 grudnia 2016

Kosmetyki z olejem inca inchi | Essence Ultime Omega Oil+ Repair Expert | 200 zestawów dla Was!
To nie deja vu! To mój kolejny prezent dla Was z okazji 5 urodzin bloga. :) Superkonkurs, w którym możecie wygrać 200 zestawów kosmetyków Essence Ultime Omega Oil+ Repair Expert, których skład opiera się na oleju inca inchi.

niedziela, 4 grudnia 2016

Weekend Włosowych Zniżek: Estyl.pl, E-naturalne.pl, Organique.pl, Seboradin.pl, Triny.pl
Pomysł na Weekend Włosowych Zniżek zrodził się we wrześniu. Robiłam wtedy włosowe zakupy i pomyślałam, że jest mnóstwo kodów rabatowych do sklepów odzieżowych, a pielęgnacja włosów to wciąż nisza, którą doceniają jedynie włosomaniaczki. Uznałam, że 5 urodziny bloga to doskonała okazja na zorganizowanie weekendowej akcji zniżkowej dla moich Czytelniczek i zabrałam się do pracy. 5 urodziny bloga, 5 sklepów, 5 zniżek i 5 dni - same piątki. :)

Polecane2