Włosy podcięte maszynką

10% zniżki na zakupy w hairstore

Moja przemiana 2011-2016

poniedziałek, 30 stycznia 2017

1 noc w Londynie | Relacja z wyjazdu
Jak zorganizować krótki i tani wypad do Londynu? Zapraszam na krótką relację z mojego wyjazdu. :) Przy okazji zachęcam do przeczytania relacji z Paryża, Malty i Barcelony.

sobota, 28 stycznia 2017

Włosy do ramion (półdługie) - wady i zalety
Dziś chciałabym napisać o wadach i zaletach półdługich włosów z perspektywy wieloletniej posiadaczki długich włosów. Co prawda nie mam typowo półdługich włosów, ale bliżej im do ramion niż do talii i to właśnie one zainspirowały mnie do napisania tego tekstu.

czwartek, 26 stycznia 2017

Baza najlepszych salonów urody i moja nowa fryzura
Dzisiaj opowiem Wam krótko o:
  • mojej nowej fryzurze,
  • wizycie w Akademii Wierzbicki&Schmidt
  • oraz o portalu moment.pl, dzięki któremu szybko zarezerwowałam swoją wizytę.

niedziela, 22 stycznia 2017

Szampon 2w1 i 3w1 - co to znaczy?
Dziś krótki post o tym, co kryje się pod nazwą szampon 2w1 i szampon 3w1. Jaka jest rola szamponu 2w1 i kto może go stosować?

wtorek, 17 stycznia 2017

Szczotka z naturalnego włosia | Jaką szczotkę kupić | Rodzaje szczotek
Jak wiecie, nie wyobrażam sobie pielęgnacji cienkich i osłabionych włosów bez szczotki z naturalnego włosia. Taka szczotka nie tylko delikatnie rozczesuje, zbiera obumarłe włosy, kurz i inne zabrudzenia, ale także rozprowadza sebum (naturalną odżywkę) od nasady po końce. Jaką szczotkę z włosia kupić i na co zwracać uwagę podczas zakupu? O tym w dzisiejszym poście.

sobota, 14 stycznia 2017

Jak zmotywować się do dbania o włosy?
"Jak utrzymać motywację w pielęgnacji włosów?" - to pytanie zadała mi Czytelniczka na Instagramie. Na początku nie potrafiłam na nie odpowiedzieć - włosomaniactwo od początku kręciło mnie do tego stopnia, że nie potrzebowałam zewnętrznej motywacji. Przemyślałam wszystko przez noc i postanowiłam zebrać swoje wnioski do jednego wpisu.

środa, 11 stycznia 2017

Domowe "gorące nożyczki", czyli lepszy (?) sposób na podcinanie końcówek w domu
Dzisiejszy wpis jest dość nietypowy, ale mam nadzieję, że zainteresuje te osoby, które podcinają swoje włosy samodzielnie w domu. Pomysł na jego realizację zrodził się z tego komentarza Czytelniczki:

poniedziałek, 9 stycznia 2017

Podsumowanie 2016 roku | Włosy & ulubione kosmetykiTak w 2016 roku prezentowały się moje włosy. Które zdjęcie najbardziej Wam się podoba? Ja mogłabym się codziennie budzić z włosami sierpniowymi. :)

środa, 4 stycznia 2017

Podsumowanie 2016 roku | Ankieta dla Czytelników
W 2016 roku opublikowałam 109 postów, które zostały wyświetlone 937.003 razy, czyli prawie milion. Całego bloga odwiedziło 1.395.641 osób, którzy w sumie wyświetlili stronę 4.902.368 razy. Przez 12 ostatnich miesięcy zorganizowałam konkursów i rozdałam Czytelniczkom aż 430 nagród - chociaż tak mogę podziękować za to, że ze mną jesteście. :* W listopadzie blog obchodził swoje 5 urodziny.

poniedziałek, 2 stycznia 2017

Moje włosy - grudzień 2016
Witajcie w nowym roku! :) Jeszcze w Sylwestra udało mi się zrobić zdjęcia włosów do grudniowej aktualizacji i dziś chciałabym Wam je pokazać. Ponadto, w ramach testu nowego aparatu, nagraliśmy krótki włosowy filmik.

Polecane2